Adresgegevens [Contact]
Foto

Contact gegevens



Postadres :
Postbus 7,  2740 AA Waddinxveen

Bezoekadres Hoofdkantoor:
Zuidelijke Rondweg 5,  2741 RA Waddinxveen

Openingstijden :
maandag t/m vrijdag
07.45 uur - 17.00 uur.

Telefoon algemeen :
0182 - 64 23 23

Fax algemeen :
0182 - 64 23 46

Balie Delft:
Balie Nieuwegein:
Rotterdamseweg 219-b
Ravenswade 62-b (unit C
2629 HE Delft
3439 LD Nieuwegein
Telefoon:
Telefoon:
015 - 3030947
0182 - 642323

030 - 2871266
Openingstijden:
maandag t/m vrijdag
07.30 - 17.30 uur.

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag
07.00 - 16.30 uur.


Algemeen directeur :
Rutger van Halteren   (Rayon 01)

Buitendienst verkoop :
Geert Vorenholt   (Noord - Nederland / rayon 07) : geert.vorenholt@gafco-altron.nl
Tel.nr: 06 - 51 10 57 57

Chris Le Comte  (West - en Zuid-Holland / rayon 06) : chris.le.comte@gafco-altron.nl
Tel.nr : 06 - 51 27 65 29

Terry van den Dungen (Midden Nederland / rayon 08) : terry.v.d.dungen@gafco-altron.nl
Tel.nr : 06 - 51 27 65 29

Co Segers (Brabant, Limburg , Zeeuws VLaanderen en Beveland / rayon 09) : co.segers@gafco-altron.nl
Tel.nr : 06 - 25 05 80 71

Binnendienst verkoop :
Ruben Boerboom   (Rayon 07 en Rayon 09) ruben.boerboom@gafco-altron.nl

Binnendienst verkoop en balie Nieuwegein:
Rien van der Starre (Rayon 01 en Rayon 08) r rien.v.d.starre@gafco-altron.nl

Technisch specialist :
Arthur Ridder : arthur.ridder@gafco-altron.nl
Martin Kuiper (Ook Rayon 06) : martin.kuiper@gafco-altron.nl

Productmanager koudetechniek :
Perry Tiebout perry.tiebout@gafco-altron.nl

Email :
verkoop@gafco-altron.nl

KVK gegevens
29029642 te Rotterdam

BTW nummer :
NL006816848B01

© Gafco-Altron b.v. | Sitemap Infracom